понеділок, 3 вересня 2012 р.

Мій перший Триатлон

Давно хотів нарешті спробував свої сили на змаганнях з Триатлону.
Дистанція складалася з 800м-плавання
                                        18км-вело
                                        5км-біг
Етап плавання я пройшов за свої 12,36хв
Можливо для когось це несильно хороший результат но для мене це нормально.
Що мене вразило на плаванні це старт: дуже багато людей які рухаються в одну напрямку і луплять тебе то по голові то по руках то за ногу ципляються з заді.Одним словом досить класно.
Вело етап я подолав за 42,55хв
На вело гонці я приймав участь вперше тому вражень теж немало.Коли я лише сів на велосипед я думав що тут прийшов кінець Тарасові,але все не так сталося як гадалося я почучуть почав доганяти суперників при чому доганяти дуже швидко і зразу обганяючи їх і втікаючи від них.На велосипеді я мабуть піднявся на декілька позицій це точно.Біговий етап я подолав за 20,58хв
Що одразу хочу сказати злісти з вєліка і зразу бігти це дуже дуже важко.
Ну дивлячись на час це получається приблизно по 4,12хв на КМ це несильно бистро але я умудрявся доганяти людей які були в переді і обганяти їх.


А чуть незабув я зайняв 3 місце подолавши всю дистанцію за 1год 18хв 32сек і це як на мене досить непогано як для першого і пробного разу.

Одним словом це досить цікавий і важкий вид спорту і мабуть я хочу розвиватися в цьому виді спорту теж.P.S Дуже дякую свому тренеру Войтовичу В.М за велосипед який він мені позичив на змагання.І пора мені вже мабуть собі купляти велосипед.
Немає коментарів:

Дописати коментар