неділя, 28 жовтня 2012 р.

Зелений Стадіон 7-8 етапи

Щось я після триатлону забив на те щоб щось закидати на блог.Но спортивних подій в мому житті непоменшало,яб навіть сказав що ця осінї є однією із найбільш насиченою змаганнями різного характеру.
Після змагань з триатлону на наступний тиждень я відвідав Львів а саме традиційні змагання (Зелений Стадіон 7-8 етапи)
Зелений Стадіон 7етап
Що хочу сказати карта мені дуже сподобалась тому що досить спіцефічна.Так як на ній присутні і  рельєф і ліс різної прохідності і асвальтовані доріжки,може для когось це було звичне,но для мене це все звичне.Карту можете подивитися нижче, хоча на ній це не мій трек.


Зелений Стадіон 8етап
Для мене мабуть цей етап один із самих болючих.Якщо описати одним словом що сталося то на 9 Кп в мене підвернулася нога і то непросто підвернулася а із шаленим тріском і болем я навіть злякався що я її зламав,но посидівши хвилинку на КП я зрозумів що бігти я далі незможу але  іти треба спробувати.Кульгав я до відео Кп де думав зійти ,але дякуючи Вові Матвійчуку який саме фоткав всіх на КП і який сказав мені щось типу: ( ти що ? слабак ?) я дійшов дистанцію докінця.Мої GPS треки десь загубилися на мому ПК тому якщо найду обовязково викладу,а зараз ви можете подивитися карту зі шляхом руху Пажуха Ярослава.

Після невдалих побігеньок в Львові я неміг повноцінно ходити ще 4 дні.Пропускаючи тринування,але вже на наступну пятницю-неділю я поїхав в ліс на тринування і з ногою все начебто було добре.
Вже на наступні вихідні я поїхав в Чернівці на ЧУ по Багатоборство.


Немає коментарів:

Дописати коментар